10 tydzień prac nad Social Site

10 tydzień prac nad Social Site

Mija już dziesiąty tydzień prac nad moją stroną. Tak naprawdę to już można powiedzieć że już jestem kwalifikowany że wykonałem swoje zadanie. Czyli rozwijam projekt już od 10 tygodni.

Co w tym tygodniu?

Dużo się nie działo, nie miałem zbytnio czasu na rozwijanie projektu. Trochę nauki w szkole, poczuło się trochę wiosny to już nie siedzi się tyle przed komputerem co wcześniej. Przechodząc do rzeczy chciałem zastosować formatowanie dat, lecz jeszcze nie udało mi się tego wdrożyć. Próbowałem coś zrobić lecz jeszcze się nie udało, chcę aby pojawiał się czas ile upłynęło od dodania postu. Na rozwijanie projektu poświęciłem może 1,5h w tym tygodniu, to mało. Ale ważne że poświęciłem choć trochę czasu na rozwój projektu. Jedyną rzecz jaką udało się zrobić to poprawienie wyglądu strony startowej. Wykorzystałem bibliotekę animatescroll.js do animacji przewijania strony. Oprócz zrobiłem coś takiego gdy klikniemy w jakiś element w menu to dodana jest klasa active.

Co chciałbym jeszcze zrobić w Social Site?

Niestety nie będę miał dużo czasu na rozwijanie projektu, być może pojawi się jeszcze w niedzielę wpis o tym co się udało finalnie zrobić, przetestuje czy wszystko mniej więcej działa. Chciałbym zrobić tą paginację czyli stronicowanie, lecz nie za bardzo mi to wychodziło. Problem jest na stronie głównej, gdy mam 3 zapytania wyszukujące posty(znajomi, grupy, strony). Być może uda mi się to zrobić za pomocą pętli for jakoś. Jak widać po moim zaangażowaniu nie jestem już zbyt chętny rozwijaniem projektu, ale jak widać chcę dotrzeć do końca pozostało już tylko 10 dni.

Zmiany w kodzie: https://github.com/ThePatrykOOO/SocialSite/commit/a601445da3abe0c76c9f118c0f9c6267ef7a6400

Kod Github: https://github.com/ThePatrykOOO/SocialSite

Dodaj komentarz