7 tydzień prac Social Site

7 tydzień prac Social Site

Prace w tym tygodniu nie zbyt pomyślnie szły, chciałem sobie zrobić trochę odpoczynku od tego całego kodowania, bo już powoli zaczynam nie lubić PHP, głównie chodzi mi o wiedzę jaką się nauczyłem z kursów, a tego jak się koduje w prawdziwym PHP.

Prace w tym tygodniu

7 tydzień nie należał do najlepszych tygodni projektu, bardziej chyli się ku upadkowi, głównie chodzi o fakt, że robiłem i ciągnąłem projekt, który działał tylko na localhoście, nie działał na zwykłym hostingu. Problemem głównym było ładowanie się klas w Composerze. To co działa na localu, nie działa na hostingu. Poprawiałem błędy w kodzie, lecz średnio to nam wychodziło. Dalej są problemy z AJAXem i JQuery, rzeczy które miały być wykonane w tym tygodniu nie zostały wykonane. Mam nadzieję że projekt mniej więcej za 2 tygodnie będzie się jakoś prezentował, bo wygląda to tak średnio, przynajmniej żeby działały podstawowe rzeczy bezbłędnie. Nie chcę też rezygnować, bo już wykonałem kawał pracy i nie chcę żeby to poszło gdzieś. Mam zamiar dociągnąć to do końca, mam nadzieję że się uda. Gdyby nie te błędy w kodzie przez co większość rzeczy nie działało na hostingu. To już bym zaczął tworzyć panel admina i poprawił kilka znalezionych błędów w kodzie. Zrobiłem bardzo prymitywne ładowanie klas, skoro nie działa z Composerem to zrobiłem coś takiego. Szkoda że to tylko działa, a nie wygląda dobrze.

Prace w przyszłym tygodniu

Nie wiem jak będzie wyglądał następny tydzień, będzie to na pewno dalsze poprawianie bugów, raczej nic nowego nie powstanie.

Krótki wpis, bo było mało zrobione.

Dodaj komentarz