8 tydzień prac Social Site

8 tydzień prac Social Site

To był tydzień poprawiania błędów i dodawania nowych funkjonalności. Pewnie jeszcze jakieś zostały, ale mam nadzieję że wyjdą jeszcze przez te 2 tygodnie. Dużo nie siedziałem nad kodowaniem w tym tygodniu. Uczyłem się nowych ciekawych rzeczy. Na rozwijanie projektu spędziłem może 3h w tym tygodniu. To jest mało, lecz chcę po prostu dotrzeć do końca z tym projektem.

Co zostało wykonane w tym tygodniu:

Starałem poprawić się istniejące błędy. Stwierdziłem że warto by było zmienić te przestrzenie nazw. Niestety jest z tym obecnie bardzo dużo roboty. Na następny raz będę już pamiętał żeby nie tworzyć takich nazw w przestrzeni nazw.

Poprawiłem także błąd w walidacji numeru telefonu. Wcześniej w ogóle ta funkcja nie działała.

Zostały dodane również nazwy naszych stron, grupy do których należymy, grupy którymi jesteśmy administratorami. To był dobry kawałek kodu, przynajmniej ustawienia będą wyglądały trochę lepiej.

Zrezygnowałem z opcji gry, nie tworzyłem ostatnio żadnych gier w JS, żeby można było się tym pochwalić. Stworzyć kilka prostych gierek w krótkim czasie trochę by zajęło czasu.

Została poprawiona opcja zapraszania znajomych, mam nadzieję że w tym tygodniu dodam wyszukiwarkę bo jeszcze to lipnie wygląda

Dodałem stronę not found czyli nie znaleziono, gdy user podał złe id np. postu, użytkownika oraz nie znaleziono by go w bazie to przekieruje go na stronę z błędem że nie znaleziono takiej opcji.

Co w następnym tygodniu?

Trochę się nazbierało tych rzeczy jak widać lista zmian jest dosyć długa. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu uda się poprawnie dodać wyszukiwarkę, która będzie znajdowała np. użytkowników, strony, grupy. Być może jeśli będę miał chęć do programowania poprawię podstronę wiadomości, bo nie wygląda to zbyt ciekawie jeszcze.

Aktualny kod Github

Dodaj komentarz