Odśwież swoją starą stronę internetową

Każda strona internetowa ma swój wiek. Technologie tworzenia stron internetowych na przestrzeni 10 lat zmieniły się prawie o 180 stopni. Powstało wiele narzędzi, które usprawniają proces budowania stron internetowych. Obecnie panuje trend aby strona była responsywna lub inaczej zwana mobilna, czyli dopasowywała się do rozmiaru okna przeglądarki. Jeśli twoja strona nie jest responsywna lub powstała przed 2014 rokiem, to jest dobry pomysł aby odświeżyć swoją witrynę.

Liczy się wygląd

Zwróć uwagę na realizację moich witryn, wszystkie są ładne, schludne. Dobrze dopasowują się do rozmiaru przeglądarki. Na niektórych są animowane przejścia, które uatrakcyjniają przeglądanie witryny. Witryna musi być także mobilna, wszystkie sekcje twojej witryny powinny wyświetlać się wzorowo.

Flash

Stare strony internetowe były wykonywane we Flashu, obecnie ta technologia nie jest wspierana przez nowoczesne przeglądarki. Zwiększa on nie potrzebnie transfer twojej strony internetowej.

Gorsze pozycjonowanie

Jeśli twoja witryna używa Flasha lub nie jest responsywna, to może być także gorzej pozycjonowana na lepsze frazy wyszukiwania. Owszem jeśli ktoś wpisze nazwę twojej firmy, to pewnie wyskoczy mu jako pierwsza, lecz jeśli wpiszemy frazę związaną z naszą branżą to raczej nie pojawimy się w pierwszej karcie wyszukiwań.

Nowoczesne funkcjonalności

Budowa nowoczesnej witryny to także nowe możliwości. Jeśli mamy siedzibę stacjonarną firmy możemy dodać mapkę, gdzie klient będzie mógł jeszcze szybciej trafić do siedziby twojej firmy. Istnieje także możliwość połączenia twojej strony z Facebookiem, ciekawą opcją jest Czat na żywo, czyli takie chmurki, które pozwalają pisać z użytkownikiem Facebooka na naszej stronie www.

Rozwiązanie

Mam do Ciebie pytanie czy renowacja strony internetowej da ci jakąś realną wartość? Jeśli tak to powinieneś zacząć działać w tym temacie. Możesz napisać do mnie, udzielę ci bezpłatnych konsultacji związanych z renowacją twojej strony internetowej. A także pomogę wybrać odpowiedni szablon pod twoją witrynę.

Patryk Filipiak

Programista, Freelancer, Przedsiębiorca - Pomaga budować biznesy innym ludziom oraz próbuje z sił z własnymi produktami czy usługami.